میز رستوران، صندلی رستوران، ظرف میوه خوری تالار عروسی، صندلی تالار، تجهیزات تالار، لوازم تالار، شمعدانی تالار

ابعاد استاندارد میز و صندلی رستوران

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

اگر شما نیزاز آن دسته اشخاصی هستید که علاقه دارند، اوقات آزاد خود را در رستوران ها بگذرانند و یا برای انجام کارهای خود به دنبال مکانی دنج و آرام هستند، قطعا آرامش و راحتی رستوران برایتان اهمیت خاصی دارد. ضمن اینکه نشستن طولانی مدت بر روی یک صندلی که بسیار بلند و یا خیلی کوتاه باشد، یا از نظر تکیه گاه مناسب نباشد، نه تنها دلپذیر و مایه ی آرامش نیست، بلکه عذاب آور خواهد بود. استفاده مداوم از این موارد غیر استاندارد امکان دارد، در طولانی مدت سبب ایجاد ناراحتی های مفصلی و همچنین دردهای کمر و...می شود. در این مقاله قصد داریم به ابعاد و اندازه های استاندارد میز و صندلی های مورد استفاده در کافی شاپ ها را بپردازیم. اگر به دنبال خرید صندلی تالار و رستوران ، ظروف میوه و شیرینی تالاری ، صندلی فلزی شیواری با قیمت مناسب برای برگزاری مراسم خود می‌گردید، تجهیزات تالاری تی جی تالار به شما پیشنهاد می‌شود.

راه اندازی یک رستوران ایده آل

در سال های اخیر یکی از مشاغلی که درآمد نسبتا زیادی دارد، رستوران دارها هستند، البته هر رستورانی نمی تواند مشتری زیادی داشته باشد. اگر می خواهید تعداد مشتری زیادی را به سمت رستوران خود جذب کنید، باید سعی کنید، به دیزاین و ابعاد استاندارد میز و صندلی آن توجه بسیار شایانی داشته باشید. یکی از وسایل حائز اهمیتی که در رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد، میز و صندلی ها می باشند. زیرا مشتری هنگامی که می خواهد وارد این مکان شود، قطعا در زمان استراحت است و یا اینکه می خواهد یک جلسه کاری خارج از فضای رسمی اداره را داشته باشد، به همین خاطر فردی که صاحب رستوران است، باید به این نکات ریز توجه شایانی نماید. برخی ویژگی های میز و صندلی رستوران به شرح زیر است:

  • میز و صندلی راحت

نخستین ویژگی کافی شاپ یا رستوران ایده آل این است که به ابعاد استاندارد میز و صندلی آن دقت ویژه ای شود. انتخاب میز و صندلی برای رستوران یکی از سخت ترین و دشوارترین انتخاب ها می باشد که شاید در اولین نگاه ساده باشد وشخص حس کند می تواند هر میز و صندلی را انتخاب کند. راحت بودن میز و صندلی ها برای محیط رستورانها یکی از مسائل مهمی می باشد که باید به آن دقت و توجه ویژه ای شود.

  • قیمت میز و صندلی رستوران

نکته مهمی که یک کافی رستوران ایده آل و حرفه ای دارد، آن است که باید تمامی تجهیزاتی که برای محیط کار خود استفاده می کنید و قرار است، خریداری کنید، با قیمت مناسب تهیه شوند، البته این نکته به این معنی نیست که به زیبایی توجه نکنید، شما باید تمامی تجهیزات را با حفظ زیبایی و با قیمت مناسبی خریداری نمایید.

ابعاد استاندارد میز و صندلی های رستوران

یکی از تاثیرگذارترین عوامل برای افراد، اندازه میز و صندلی های مورد استفاده در رستوران است. برای جای گرفتن هر صندلی به شکل استاندارد تقریبا به یک متر و نیم الی دو و نیم متر مربع فضا احتیاج می باشد تا شخص بتواند به راحتی و بدون برخورد با اشیاء دیگر بنشیند، ضمن اینکه بین هر میز با میز بعدی باید فاصله ای مناسب باشد تا هم آرامش افراد به هم نخورد و هم نزدیکی بیش از حد وجود نداشته باشد. اندازه ی استانداردی که برای فاصله ی بین میزها در نظر گرفته می شود بطور معمول یک متر و نیم است. صندلی های مختلف ابعاد و اندازه های مختلفی دارند که نسبت به فیزیک بدنی هر شخص صندلی خاصی می تواند مناسب باشد.

این مسئله برای اندازه ی میز نیز صدق می کند. در رابطه با میزهای مورد استفاده در رستورانها نیز رایج ترین نوع آن ها انواع دو نفره و چهار نفره هستند. میزهایی با قابلیت جا دادن چهار نفر، ابعادی حدودا شصت سانتی متر در شصت سانتی متر برای مدل مربع و شصت سانتی متر در نود سانتی متر برای مدل های مستطیلی را شامل هستند. برای انتخاب میز نیز باید دقت کنید که فضای مناسب برای قرار گرفتن بشقاب ها و همچنین لیوان های نوشیدنی وجود داشته باشد.

خدمات کلی تی جی تالار

تجهیزات تالاری تی جی تالار با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید و فروش بهترین و به روز‌ترین تجهیزات تالاری مانند صندلی فلزی شیواری تالاری، ظروف میوه و شیرینی خوری تالاری، شمعدانی تالاری، جایگاه عروس و داماد و تولید روکش های صندلی آماده ارائه خدمات به زوجین می‌باشد. این مجموعه می‌کوشد با هدف تولید انواع تجهیزات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، رضایت مشتریان را جلب کند. جهت خرید لوازم و تجهیزات تالار از جمله صندلی شیواری با قیمت مناسب به تجهیزات تالار تی جی تالار مراجعه کنید یا با کادر فروش تماس حاصل فرمایید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

مشاوره خرید کلیه لوازم و تجهیزات تالاری

87 34 321 0912