هزینه عروسی، تالار عروسی، خرید صندلی شیواری، قیمت صندلی شیواری، صندلی تالار، تجهیزات تالار، لوازم تالار، شمعدانی تالار

صرفه جویی در هزینه جشن عروسی

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

این روزها یکی از مسائل بسیاری از زوج‌های جوان برگزاری یک مراسم خوب و کم حجم می‌باشد. هزینه مراسم عروسی در ایران خیلی از دامادها را به وحشت می‌اندارد.، اما اگر کمی تدبیر کنید می‌توانید به آسانی در همه‌ی هزینه‌ها صرفه جویی کنید. و مراسم را به یک مراسم به‌یاد ماندنی تبدیل کنید. در ادامه به لیست هزینه‌های عروسی می‌پردازیم. اگر به دنبال خرید صندلی تالار ، ظروف میوه و شیرینی تالاری ، صندلی فلزی شیواری با قیمت مناسب برای برگزاری مراسم خود می‌گردید، تجهیزات تالاری تی جی تالار به شما پیشنهاد می‌شود.

لیست هزینه‌های عروسی و نکات صرف جویی


مراسم عروسی یکی از پرهزینه‌ترین و در عین حال زیباترین شب‌های زندگی افراد است. همه افراد دوست دارند این مراسم را طوری برگزار کنند که برای همیشه جزو بهترین خاطراتشان باشد. این نکته را باید در نظر داشت که نباید اطرافیان خود را مجبور به صرف هزینه های گزاف کنید. داشتن یک عروسی زیبا خوب است اما همیشه این زیبایی لازم به صرف هزینه زیادی نیست. شما می‌توانید با ساده‌ترین و در عین حال زیباترین متریال، مراسم خود را برگزار کنید. همانطور که گفتیم در ادامه این بحث لیست هزینه‌های مراسم عروسی را بررسی می‌کنیم.

هزینه تالار عروسی

هزینه تالار به عامل‌های متعددی مثل موقعیت مکانی تالار و بزرگی و وسعت تالار وابسته است. قطعا هزینه تالار در شهرهای بزرگ مثل تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز خیلی بیشتر از دیگر‌ شهر‌ها می‌باشد. اما راه‌هایی جهت کم کردن و صرفه جویی در این هزینه‌ها وجود دارد. در ادامه به به طور کامل این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهیم.


انتخاب تاریخ مناسب


اگر جشن‌های ملی و مذهبی را برای شروع زندگی خود انتخاب نمایید ، قطعا هزینهٔ خیلی زیادی نشسبت به روزهای عادی باید بپردازید. تقاضا بسیار زیاد برای برگزاری جشن در همچین روزهایی قیمت تالارهای عروسی چندین برابر می‌کند. و تقاضا برای مراسم عروسی در فصل‌هایی مثل بهار، پاییز و تابستان نیز بسیار بیشتر از دیگر فصل‌ها است. بنابراین اگر یک روزی عادی را برای این مراسم انتخاب نمایید یا در فصل زمستان عروسی را برگزار کنید، قطعا هزینهٔ‌ تالار عروسی بسیار برای شما کمتر می‌شود وحتی به راحتی ‌می ‌توانید از تخفیف‌ها بسیار خوبی بهره ببرید.


مراسم عروسی را شب جمعه برگزار نکنید


پنجشنبه و روز جمعه هم مثل روز‌های رسمی، جزو روز‌های پرطرف‌داری برای برگزاری مراسم عروسی می‌باشند؛ به همین علت، احتمال کم‌کردن هزینه‌ها و بهره بردن از تخفیف بسیار کمتر و دشوارتر می‌باشد. بنابراین اگر عروسی را وسط هفته برگزار کنید.


تالاری غیررسمی انتخاب کنید


رستوران‌ها، باغ‌ها و هتل‌های بزرگ و معروف مثل هتل اسپیناس تهران مکان‌های پرطرفداری برای برگزاری مراسم عروسی می‌باشند؛ به‌همین علت، قیمت‌ آن‌ها سر بسیار زیاد می‌شود. اگر رستوران، تالار، باغ یا هتلی را انتخاب نمایید که بسیار محبوب و معروف نیست. می‌توانید به میزان خیلی زیادی هزینه‌ مراسم عروسی را کاهش داد. برای مثال، در انتخاب باغ تالار، هر چقدر باغی که انتخاب می‌نمایید از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه بسیار کمتر می‌شود.


گزینه‌های اضافی را تا حد امکان حذف کنید

بسیاری از تالارها امکا دارد بجز شام و پذیرایی گزینه‌های اضافی دیگری نیز داشته باشند، مانند دادن هدیه‌های کوچک به میهمانان و نورپردازی، گل‌آرایی، بادکنک‌آرایی و ... احتمال دارد که برخی از تالارها برای این گزینه‌ها پولی از شما نگیرند آن را به‌عنوان هدیه به عروس و داماد تقدیم کنند؛ اما در بسیاری از موارد، این گزینه‌ها امکان دارد هزینه‌هایی نیز داشته باشد. با حذف کردن همچین برنامه‌هایی می‌توانید تا حد بسیار زیادی در تالار صرفه‌جویی نمایید.


هزینه تالار پذیرایی در تهران


هزینه یک تالار با ظرفیت ۵۰۰ میهمان و منو با چهار مدل غذا به‌طور میانگین (برای هر شخص) حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد. می‌توانید تالارهایی را انتخاب نمایید که دارای ورودی جداگانه ای نیستند. اما اگر قصد داشته باشید مراسم عروسی خود را در یک مکان لاکچری‌ت مانند عمارت‌ها و باغ‌های مجلل دور از شهر برگزار کنید، می‌بایست انتظار ورودی‌های ۲۰ تا ۶۰ میلیون تومانی و پذیرایی ۵۰۰ هزار تومانی را نیز برای هر میهمان داشته باشید.

خدمات کلی تی جی تالار

تجهیزات تالاری تی جی تالار با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید و فروش بهترین و به روز‌ترین تجهیزات تالاری مانند صندلی فلزی شیواری تالاری، ظروف میوه و شیرینی خوری تالاری، شمعدانی تالاری، جایگاه عروس و داماد و تولید روکش های صندلی آماده ارائه خدمات به زوجین می‌باشد. این مجموعه می‌کوشد با هدف تولید انواع تجهیزات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، رضایت مشتریان را جلب کند. جهت خرید لوازم و تجهیزات تالار از جمله صندلی شیواری با قیمت مناسب به تجهیزات تالار تی جی تالار مراجعه کنید یا با کادر فروش تماس حاصل فرمایید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

مشاوره خرید کلیه لوازم و تجهیزات تالاری

87 34 321 0912