انتخاب شام عروسی، هزینه شام عروسی، خرید صندلی فلزی شیواری، قیمت صندلی شیواری.

انتخاب شام عروسی

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

مراسم عروسی یکی از ماندگار‌ترین مراسم‌ها در زندگی هر فردی می‌باشد. این مراسم در تمام کشورها متفاوت است. چگونگی برگزاری این مراسم در ایران در تمام شهرها متفاوت است. در این مقاله قصد داریم شما را با انتخاب غذای عروسی ، نحوه سرو غذا و هزینه آن آشنا کنیم. اگر به دنبال خرید میز تالاری ، ظروف میوه و شیرینی تالاری ، صندلی فلزی شیواری با قیمت مناسب برای برگزاری مراسم خود می‌گردید، تجهیزات تالاری تی جی تالار به شما پیشنهاد می‌شود.

انتخاب غذای عروسی

از مهم‌ترین بخش‌های عروسی به پذیرایی مهمان‌ها می‌توان اشاره کرد. پذیرایی از لحظه ورود مهمان‌ها به تالار شروع و تا پایان مراسم ادامه دارد. مهم‌ترین بخش پذیرایی به شام اختصاص دارد که طعم، کیفیت و چگونگی سرو آن اهمیت بالایی دارد. تمام افراد دارای سلیقه غذایی متفاوتی هستند در نتیجه لازم است غذاهایی که مطابق میل اکثر افراد می‌باشد را انتخاب کنید. با ما برای بررسی انواع سرو غذا همراه باشید.

سرو غذا و انواع آن

اغلب اوقات شام عروسی را به دو صورت پرسی یا سلف سرویس سرو می‌کنند. هزینه سلف سرویس از غذای پرسی بالاتر است زیرا تنوع بیشتری در غذا، دسر و پیش غذا دارد. در سرو غذا به صورت پرسی معمولا دو نوع بیشتر سرو نمی‌شود و یک دسر یا پیش غذا وجود دارد. انتخاب هر دو نوع سرو به بودجه و سلیقه شما بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: خرید صندلی فلزی شیواری با قیمت مناسب در تی جی تالار

غذای اصلی شام

تالار و رستوران‌ها منویی را در اختیار شما قرار می‌دهند که طرفدران بیشتری دارد اما در نهایت شما تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب غذا هستید. در این قسمت غذاهایی که بیشتر در تالار و رستوران سرو می‌شود به شما معرفی می‌شود.

کباب: جوجه، برگ، سلطانی، شیشلیگ، کوبیده و...

خورشت: قیمه، قورمه، خورشت خلال، فسنجان و...

پلو: زرشک پلو، پلوی زعفرانی، مرصع پلو، باقالی پلو، آلبالو پلو و...

سالاد: الویه، سزار، کلم، ماکارونی، قارچ، سالاد فصل و..

دسر: ژله، موس، کیک، بستنی، کارامل و..

نوشیدنی: نوشابه، دلستر، آب، آب میوه، دوغ و..

هزینه شام عروسی

با توجه به متن بالا این گونه می‌توان نتیجه گرفت که شام و تدارکات عروسی هزینه ثابت و مشخصی ندارد و با توجه به انتخاب تالار، میزان تدارکات، انتخاب شام و ... تغییر می‌کند. تعداد مهمان‌ها یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت شام عروسی به شمار می‌رود.

در آخر این گونه می‌توان گفت که هرچه تعداد مهمان‌ها کمتر باشد هزینه مراسم عروسی کمتر می‌شود و این یک انتخاب درست برای افرادی که درآمد بالایی ندارند می‌باشد.

بیشتر بدانید: خرید صندلی فلزی شیواری با قیمت مناسب در تی جی تالار

خدمات کلی تی جی تالار

تجهیزات تالاری تی جی تالار با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید و فروش بهترین و به روز‌ترین تجهیزات تالاری مانند صندلی فلزی شیواری تالاری، ظروف میوه و شیرینی خوری تالاری، شمعدانی تالاری، جایگاه عروس و داماد و تولید روکش های صندلی آماده ارائه خدمات به زوجین می‌باشد. این مجموعه می‌کوشد با هدف تولید انواع تجهیزات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، رضایت مشتریان را جلب کند. جهت خرید لوازم و تجهیزات تالار از جمله صندلی شیواری و صندلی تاشو با قیمت مناسب به تی جی تالار مراجعه کنید یا با کادر فروش تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس

ایران - تهران - اندیشه فار 2

  09123213487

  02165175889

info@tgtalar.ir

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

لینک های پر بیننده

مشاوره خرید کلیه لوازم و تجهیزات تالاری

87 34 321 0912